-273.15°C Kathmandu, Nepal माघ ४ गते, २०७५ - १७ः३६
Follow us:
Test

गुल्मी १९ औं दिन पनि ठप्प, सिडिओ कार्यालयमा पाँच नम्बर प्रदेशको बोर्ड झुण्डाइयो

३ पुस, तम्घास । सरकारले पाँच नम्बर प्रदेशको सीमांकन हेरफेरसहित ल्याएको संविधान संशोधन प्रस्तावको बिरोधमा गुल्मी सदरमुकाम तम्घास १९ औं दिन पनि बन्द हुँदा जनजीबन कष्टकर बनेको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय गुल्मीसहित अधिकांश सरकारी कार्यालय बन्द छन् । यातायात, बजार, कलकारखाना सबै ठप्प छन् । लगातारको बन्दले सर्बसाधारणको दैनिकी अस्तव्यस्त बनेको छ ।

गुल्मीमा जिल्ला प्रशासन कार्यालय सहित, जिल्ला बिकास समितिको कार्यालय, नापी कार्यालय, मालपोत कार्यालय, जिल्ला शिक्षा कार्यालय, सिंचाइ कार्यालय, बिद्युत कार्यालय लगायतका अधिकांश कार्यालयमा तालाबन्दी भएको छ । कार्यालयमा काम गर्न नपाएपछि कर्मचारीहरु दिनभर टुँडीखेलमा घाम तापेर घर फर्किन बाध्य छन् ।

आन्दोलनकारीले जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा प्रदेश नम्बर ५ को बोर्ड र नेपालको झण्डा पुनः राखेका छन् । गुल्मीमा शुक्रवार प्रहरी र आन्दोलनकारीबीच झडप हुँदा सो बोर्ड हटाइएको थियो । तर, आइतबार पुनः बोर्ड झुण्ड्याइएको छ ।

प्रतिकृया लेख्नुहोस्:

Dunlok Dav City Express
City Express